Fotelik – obowiązkowa ochrona dla Twojego dziecka

Rodzina, chcąc jeździć autem powinna zakupić fotelik samochodowy dla swojego dziecka. Gwarantuje bezpieczeństwa malucha a przy tym zwiększa komfort jazdy. Zalecenie to kreują normy prawne – każde dziecko do 12 roku życia powinno być wyposażone w specjalny model fotela przystosowany do wagi i wzrostu.

[…]

Czytaj dalej… from Fotelik – obowiązkowa ochrona dla Twojego dziecka

Posiadasz auto? Przeczytaj, co trzeba nabyć, gdy skończy się zima

W RP panuje klimat umiarkowany, co jest równoznaczne z tym, że są różne warunki atmosferyczne – tak, jak często świeci słońce, tak samo częstokroć są opady deszczu (a w mroźne dni również śnieg) czy wieje wiatr. Na taką pogodę powinni być przygotowani i Polacy, i wszystkie sprzęty, na które wpływają te warunki. Zatem każdy Polak mający przykładowo samochód, rozumie, iż, aby przetrwał on taką pogodę, należy o niego dbać we właściwy sposób.

[…]

Czytaj dalej… from Posiadasz auto? Przeczytaj, co trzeba nabyć, gdy skończy się zima

Bezpieczeństwo swojego garażu

Wybór najlepszej bramy garażowej nie bywa zazwyczaj kwestią banalną. Mając do swojej dyspozycji potężną ilość różnorodnych produktów z licznych sklepów trudno zdecydować się, która brama garażowa będzie najlepsza. taki problem jest bardzo mocno widoczny w ogromnych miastach miejskich, takich jak choćby Warszawa. Aby dobrze dokonać wyboru najbezpieczniej zapoznać się bliżej z firmami robiącymi bramy garażowe. Należy przy tym kierować się osądami wyłącznie cenionych i doświadczonych specjalistów lub zaufanych członków rodziny. Znane bramy Hormann Warszawa, a może inna firma?

[…]

Czytaj dalej… from Bezpieczeństwo swojego garażu

O czym należy pamietac dobierając opony do auta? Czego na pewno nie robić

Przeważająca większość samochodów jest tak naprawdę przygotowana do zużywania więcej niż pojedynczego rozmiaru ogumienia opon. W praktyce w części przypadków możliwych do zastosowania opcji jest dużo więcej, co nie oznacza, że przy wyborze ogumiania może obowiązywać dowolność i że każda zmiana dobrze wpływa na komfort i bezpieczeństwo.

[…]

Czytaj dalej… from O czym należy pamietac dobierając opony do auta? Czego na pewno nie robić

Dobre opony to istota wyposażenia każdego samochodu

Jak dobrze wiadomo od dawna gdy nabywamy samochód, zwłaszcza wykorzystywany, musimy nade wszystko sprawdzić kilka kwestii, które w późniejszym okresie będą w niezmiernie dużej mierze oddziaływać na nasze użytkowanie oraz komfort użytkowania. Nie ma się dlaczego dziwić, ponieważ jak wiadomo wspólnie z wiekiem wszystko w pojeździe się zużywa, przez co po pewnym czasie albo jest już możliwe do wymiany a nawet nieraz dochodzi do takiej sytuacji, iż występuje nieodzowność wymiany ze względów bezpieczeństwa.

[…]

Czytaj dalej… from Dobre opony to istota wyposażenia każdego samochodu

Bezpieczna podróż w fotelikudziecięcym z fotelikiem samochodowym

Przy dzisiejszym, aktywnym trybie życia nie można pozwolić sobie na kompromisy w wybieraniu produktów wspomagających bezpieczeństwo.Tym ważniejsze jest to kiedy chodzi o bezpieczeństwo naszej rodziny.

[…]

Czytaj dalej… from Bezpieczna podróż w fotelikudziecięcym z fotelikiem samochodowym

Trudny wybór opon na zimę

Za oknem lato w rozkwicie, gorąco, nikt z nas na pewno nie rozmyśla o tym co będzie w grudniu, a przecież to świetny czas, aby rozważyć kupno nowych opon zimowych do samochodu. Wielu pośredników sprzedaży w tej części roku wyprzedaje opony zimowe po niższych cenach.

[…]

Czytaj dalej… from Trudny wybór opon na zimę