Gdzie można zastosować dywany przeciwpoślizgowe?

Dużo wypadków może wydarzyć się w naszym mieszkaniu. Najbardziej zagrażającym zdrowiu miejscem jest łazienka. To w tamtym miejscu dochodzi do dużej ilości urazów na mokrej posadzce. Dziś jednak można by się zabezpieczyć przed poślizgnięciem kupując specjalne dywaniki.

obsługa

Autor: peter
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki specjalnej przeciwpoślizgowej powłoce dywaniki przeciwślizgowe prawidłowo trzymają się suchej i mokrej podłogi. Taka mata może być dekoracją nie tylko w łazience ale również w toalecie. Nie będzie kłopotu z położeniem maty w łazience z ogrzewaniem podłogowym. Jest ona wykonana z mięciutkiej przędzy akrylowej, która niezwykle szybko schnie. Wszystkie maty przeciwpoślizgowe mają pięcioletnią gwarancję wytwórcy. Dywanik może zostać uprany w pralce przy 40 stopniach. Możemy kupić dywanik przeciwpoślizgowy z jednorodnym wzorkiem. Ten dywanik także doskonale trzyma się suchej i mokrej posadzki. Od spodu jest pokryty powłoką z lateksu, i to właśnie z jej powodu prawidłowo trzyma się powierzchni. Dywaniki mogą być prane w pralce, gdyż w 100% składają się z bawełny.

Jeśli zafascynowała Cię omawiana w niniejszym artykule tematyka, zobacz treść na stronie, którą prawdopodobnie też uznasz za pożyteczną.

Następną ofertą mógłby być dywanik okrągły z kolorowym wzorem. Może ozdabiać toaletę z ogrzewaniem podłogowym.

rozrząd

Autor: alison_gor
Źródło: http://www.flickr.com
W każdej łazience będziemy się czuli bezpiecznie, jeśli na podłodze będą leżały dywany przeciwpoślizgowe. Są bardzo komfortowe w użyciu, łatwe w utrzymaniu w porządku i posiadają niezwykle dużo kolorów. Ten duży Wybór pozwala na odrębny dobór do wyposażenia oraz wykończenia łazienki. Mogłyby znakomicie sprawdzić się jako dywaniki hotelowe, gdyż są przydatne i użyteczne. Znakomicie odnajdą wykorzystanie w dowolnej toalecie oraz zapewnią luksus po każdej kąpieli.

Wychodzenie z wanny na mięciutkie dywany jest bardziej przyjemne niż wyjście na terakotę. Wykonane są z mikrofibry, więc miłego surowca, który można łatwo zachować w czystości. To towary uniwersalne, jakie będą sprawdzać się w domach prywatnych oraz w hotelach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*