Mężczyźni z chęcią kupują online. Zobacz jakie produkty zazwyczaj wybierają

Prawdziwy mężczyzna stawia sobie ciągle nowe wyzwania, dba o siebie i o swoich bliskich i lubi otaczać się pięknymi rzeczami. Mężczyźni rzadko natomiast lubią chodzić na zakupy, chociaż nie jest to oczywiście regułą. Aczkolwiek sprawę znacznie ułatwia obecny dostęp do internetu. Dzięki temu, że można tu łatwo i ekspresowo zrobić zakupy, mężczyźni chętnie kupują w sieci, wybierając w ten sposób przeróżny asortyment.

do samochodu

Autor: Nikita Novozhilov
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście chętnie zamawiane są online wszelkie potrzebne akcesoria samochodowe – chodzi nie tylko o części, ale także o produkty pielęgnacyjne do aut czy w szczególności opony, które możemy zamówić na przykład na sklepopon.com (zobacz kompletną ofertę na tej stronie).

Udało nam się przykuć Twoją uwagę tym intrygującym wpisem? Fantastycznie. Tym samym zachęcamy – kliknij w link certyfikat kompetencji zawodowych kurs online i przejdź do następnej strony po fakty.

Podobnie sporym zainteresowaniem wśród mężczyzn cieszą się zakupy różnego rodzaju wyposażenia do domu, z chwilą, gdy przychodzi do remontu, czy do zaaranżowania wnętrz. W takich sklepach jak na przykład e-mealowiec.com można kupić rzeczywiście wiele akcesoriów chociażby do łazienki.
Prawdziwy mężczyzna nie obędzie się jednak w szczególności bez rozmaitych gadżetów i sprzętu elektronicznego. Nowa plazma, ekskluzywny zegarek, wysokiej jakości aparat cyfrowy – to jedynie przykłady urządzeń chętnie kupowanych w internecie. Tak samo jest ze smartfonami i najnowszej generacji ipodami – takie produkty można kupić chociażby na elektro-store.sklep.pl (strona www).

witaminy

Źródło: http://www.sxc.hu
Mężczyźni w internecie chętnie korzystają również jak się okazuje z internetowych aptek. Dlaczego? Tutaj mogą na spokojnie zweryfikować jaki preparat jest im potrzebny i wrzucić je do „koszyka” bez żadnych oporów. W aptekajakmarzenie.pl mogą zakupić nie tylko leki, ale też suplementy dla sportowców, produkty do pielęgnacji, czy nawet „coś na kaca”.
Mężczyźni lubią robić zakupy w sieci, nawet o wiele bardziej niż panie. Być może jest to wynikiem mniejszych obaw, że coś pójdzie nie tak. Kobiety są zwykle ostrożniejsze jeśli chodzi o internetowe zakupy, bowiem boją się, że transakcja nie zostanie zrealizowana, towar będzie uszkodzony i tym podobne. Te i inne obawy zniechęcają panie do robienia zakupów w sieci, chociaż są to obawy bezpodstawne. Trend się jednak na szczęście zmienia i również coraz więcej kobiet chce zamawiać w internecie, nie tylko ubrania, ale także kosmetyki czy sprzęt do domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*