Urlop w kamperze czyli nowoczesne zwiedzanie

Podróżowanie bez wcześniejszego rezerwowania hotelu, bez nudnego podążania za grupą turystów, możliwość zwiedzania najpiękniejszych miejsc na własnych zasadach, a dodatkowo podróż w komfortowych warunkach.

Brzmi jak coś niemożliwego? Wręcz przeciwnie.
wynajem kamperów warszawa

Autor: Forest Floors
Źródło: http://www.flickr.com
Ostrokrzew

Autor: Muffet
Źródło: www.flickr.com
Ten niepozorny luksus na czterech kółkach, jak mawiają o kamperze turyści, sprawi, że każdy poczuje się w nim błogo – normcamp.pl. Znajdują się w nim najróżniejsze udogodnienia. W kąciku kuchennym jest lodówka, płyta grzewcza oraz kempingowy stolik i krzesła. W części głównej znajdują się komfortowe łóżka. Ich ilość zależy od gabarytów kampera ale przeważnie jest w nim swobodna przestrzeń dla 5-7 osób. Co najważniejsze, wyposażony jest dodatkowo w łazienkę przez co postój na toaletę czy wzięcie relaksującego prysznica nie jest żadnym problemem. Nowoczesne kampery pozwalają na podróżowanie nimi niezależnie od pory pogody gdyż w swoim wyposażeniu mają system sterowania temperaturą. Pakowny bagażnik – sprawdź wykładziny bagażnikowe hurt zmieści wszystkie niezbędne rzeczy. Aby jeszcze bardziej wykorzystać przestrzeń, na dachu lub na klapie bagażnika przymocowane są wsporniki do przewożenia nart lub rowerów.
Pomyśleć można, że na taki luksus niewiele osób może sobie pozwolić. Jednak ceny są dużo niższe niż w przypadku noclegów w hotelach. Jeśli chodzi o wynajem kamperów Warszawa czy inne większe miasta, z racji konkurencyjnych firm, mogą zaoferować niższe ceny. Wypożyczalnie prześcigają się w wymyślaniu promocji, na czym zyskują klienci.

Warto wiedzieć, że do prowadzenia kampera wystarczy zwykłe prawo jazdy kategorii B i nie trzeba zawracać sobie głowy polisą ubezpieczeniową czy badaniami technicznymi.
Jeśli planujecie niezapomniany urlop w luksusowych warunkach, z możliwością podziwiania urokliwych zakątków Polski, rozważcie wypożyczenie kampera .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*