Myjki ciśnieniowe – użycie

Do czego możesz używać tak zwanej ciśnieniowej myjki? Jakie ma ona atuty? Na co należy kierować uwagę przy zakupie?
Ciśnieniowa myjka jest to jeden z tych sprzętów, jakie wydają się całkiem zbyteczne w gospodarstwie domowym.

Sądzi się, że starczy, kiedy posiadamy wąż z bieżącą wodą a także szczotkę. Gdy jednakże raz skorzystamy z myjki ciśnieniowej, błyskawicznie przekonamy się, jak ogromnie może się przydać w domku. Zewnętrzne ściany brudzą się dość prędko, i to nie jedynie w miastach. Znad dróg wiatr niesie kurz – również w miejscach, w których nie ma znacznego ruchu samochodów. Zamiast odnawiać elewację, daleko lepiej będzie sięgnąć po myjkę ciśnieniową. Możemy w ten sposób oczyścić ściany wykończone przeróżnymi materiałami: cegłą czy też deskami. Również płoty, szczególnie te pobudowane nieopodal drogi są nierzadko dość zabrudzone przez błoto rozpryskiwane pod kołami pojazdów. W takim wypadku myjka ciśnieniowa będzie niezastąpiona. Stosując ciśnieniową myjkę, możemy również wyczyścić pojazd szybko a także bez niebezpieczeństwa uszkodzenia lakieru.

Jeśli zaciekawił Cię omawiany post, to odnośnik do źródła zaprowadzi Cię do równie ciekawych materiałów. Nie zwlekaj tylko kliknij tutaj!

Powinniśmy tylko ustawić właściwe ciśnienie wody. Bicykl, basen ogrodowy. Miast je ręcznie czyścić, i to z średnimi rezultatami, myjką z pewnością zlikwidujemy brud, nawet z maleńkiej szczeliny.

VW

Autor: Miles Continental
Źródło: http://www.flickr.com
lotnisko

Autor: Benjamin Horn
Źródło: http://www.flickr.com
Myjki ciśnieniowe zaopatrzone są zazwyczaj w przeróżne udogodnienia. Dzięki kółkom oraz specjalnym mocowaniom nie potrzeba ich przenosić. Oprócz tego długi wąż pomaga wyczyścić nawierzchnie albo ściany w znacznej odległości od kranu.

Wielkość ciśnienia wody w przyrządzie zależeć będzie od mocy zamontowanej w niej pompy. Jednakże siłę strumienia wody możemy również dopasowywać dzięki wielozadaniowym zakończeniom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*