Są ludzie, którzy z pasją do motorów się rodzą, a u innych po prostu przychodzi taki dzień w życiu

Mówi się, że jazda na motorze bywa niebezpieczna. Pewnie jest w tym jakaś doza prawdy, ale pasji nie można w sobie zagłuszyć.
Są tacy, którzy fascynację motocyklami wysysają z mlekiem matki lub po prostu mają w DNA.

przewożenie samochodu na przyczepce

Autor: amateur photography by michel
Źródło: http://www.flickr.com

motor

Autor: aristar
Źródło: http://www.aristar.pl/
Niekiedy jest bowiem tak, że owa pasja jest przekazywana z ojca na syna. Jeżeli ojciec z dziadkiem każdą wolną chwilę spędzali w garażu, aby naprawiać oraz polerować swe motocykle, to na pewno miłość ta także zakiełkuje w sercu ich dziecka. Kiedyś wydawało się, że motory to hobby wyłącznie dla panów. Teraz nie ma już to znaczenia, jakiej jest się płci, gdyż sporo pań bardzo dobrze radzi sobie na jednośladach. Jeśli zatem chcemy kupić motocykl, to oczywiście należy najpierw zrobić prawo jazdy. Będzie nam o wiele łatwiej, jeśli posiadamy już uprawnienia do kierowania samochodem.

Ta nowa publikacja jest niesamowicie interesująca i jeżeli poszukujesz więcej danych na omawianą tu kwestię, to odnajdziesz je tutaj.

Dlaczego? Ponieważ doskonale znamy już przepisy oraz nie musimy zastanawiać się przed skrzyżowaniem, kto kogo powinien przepuścić. Własny motor to spełnienie marzeń dla dużej grupy osób. Czekają one, aż minie zima, żeby móc wyciągnąć swe cudo z garażu, wyczyścić oraz wyruszyć na szosy. Chcą poczuć pracę silnika i wiatr we włosach. Kłamstwem jest, że motocykliści to dawcy organów. Zdecydowana większość z nich jeździ przepisowo.

Niestety nierozsądni ludzie zdarzają się zarówno wśród kierowców osobówek, jak i motocyklistów. Po prostu ich wypadki są najczęściej bardziej tragiczne w skutkach i medialnie głośniejsze. Jednakże nie powinniśmy generalizować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*