Bezpieczna podróż w fotelikudziecięcym z fotelikiem samochodowym

Biorąc pod uwagę aktualny tryb zycia nie ma możliwości, aby dac sobie szansę na ustępstwa odnośnie wyboru podróżnego wyposażenia.Tym ważniejsze jest to jeśli w grę wchodzi bezpieczeństwo naszych bliskich.

Autor: Ramatti
potrzebujesz pewności co do bezpieczeństwa Twojej pociechy i poszukujesz fotelika samochodowego, który podczas jazdy zapewnia ochronę wraz z dużym komfortem, to Fotelik SafeFix Plus Taupe 9-18kg jest opcją właśnie dla Ciebie. Safe Fix dzięki oryginalnemu systemowi zapięcia ISOFIX gwarantuje niezrównaną równowagę. Dla osób pragnących zmieniać design dla własnych potrzeb, marka Romer wyposażyła ten model fotelika w system Keep Cool, co daje możliwość mało skomplikowanej wymiany obicia na inny deseń.

Priori Enzo 9-18Kg to niebywale bezpieczny fotelik dla malców w przedziale wagowym 9-18 kg. Sposobem montowania jest zapięcie pasów bezpieczeństwa w wozie do przodu do kierunku jazdy. Fotelik samochodowy (rzuć okiem na ciekawy wpis na temat – jak zwiększyć odszkodowanie) Maxi-Cosi Priori przyjazny w użytkowaniu, łączy w sobie niebywały komfort oraz wyjątkowo praktyczne nowinki projektowe, wielostopniowa regulacja poziomu podniesienia zaczepów daje efekt, że Maxi Cosi Priori dopasowuje się ciała Twojego dziecka.

Przedsiębiorstwo Recaro ma w asortymencie produktów bezpieczny fotelik Recaro Young Sport Silver 9-36Kg. W modelu tum zastosowano pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Implantowany może być przodem do kierunku jazdy przy pomocy trzypunktowego pasa samochodowego. Jeśli pragniesz innowacyjnych. interesujących, a zarazem praktycznych i wygodnych rozwiązań, ta opcja skierowana jest właśnie do Ciebie.

Fotelik Romer Kidfix Xp-Sict Crown Blue 15-36 Kg to model złożony z napompowanych oryginalnych poduszek powietrznych które zmniejszają w przypadku kolizji siłę uderzenia o ponad 25 %. Innowacyjny moduł zainstalowania pasów zapewnia doskonałe ułożenie pasa bezpieczeństwa na wszystkich partiach ciała malucha. Klamry ISOFIT w dużej mierze ułatwiają montaż oraz chronią przed zakłóceniami w torze ruchu powstałymi w wyniku jazdy między innymi na bezdrożach. Fotelik ten posiada również miękkie oraz przyjemne podczas opierania obicie, które w każdym momencie można odpiąć w celu wyprania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*