Mobilny serwis tir – fantastycznie rozwiązanie, z którego opłaca się skorzystać, kiedy Twa ciężarówka zepsuje się na drodze

Są duże i potężne. Rządzą na polskich szosach. Mają ogromny udział w rozwoju branży transportowej.
Mowa rzecz jasna o samochodach ciężarowych.

Serwis Tir

Możemy wyodrębnić trzy główne typy wspomnianych pojazdów.

Gdy przejdziesz do sedna problematyki, to pamiętaj, że możesz uzyskać inne dane na opisywany wątek – przeczytaj tutaj (https://www.leaderlogistics.pl/my-i-nasi-klienci/) wszystko, co okazuje się niezbędne w tym miejscu.

Pierwszy, czyli tak zwany skrzyniowy przeznaczony jest do transportu towarów a także ludzi. Jest powszechnie używany w sektorze spożywczym i armii (przykładowo do przemieszczania żołnierzy na znaczne odległości). Drugi rodzaj to cysterny zaadaptowane do przewożenia różnych substancji bądź gazów, a trzeci – ciągniki samochodowe, zaprojektowane po to, ażeby ciągnąć inne pojazdy drogowe, które nie posiadają własnego napędu, głównie naczep. Ze względu na dużą pojemność stosuje się je nadzwyczaj często. Niestety, wielogodzinna eksploatacja, liczne przeciążenia wywierają negatywny wpływ na ich stan techniczny, stając się przyczyną awarii. Naprawa naczep stanowi dosyć pracochłonny proces, który wymaga precyzji. Szczęśliwie możemy liczyć na wsparcie zawodowców. Warto spostrzec, iż aktualnie coraz więcej firm ma w swojej ofercie tzw. mobilny serwis tir – oferta ATS. Taka usługa okazuje się bardzo przydatna w sytuacji, gdy ciężarówka zepsuje się w trasie.

„Warsztat na kołach” w szybkim dokonuje niezbędnych napraw na miejscu, co pozwala zaoszczędzić zarówno czas jak i gotówkę. Unikamy albowiem holowania pojazdu do standardowego zakładu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*